Persembeliyim-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

08.02.2010-Başkan Miyanyedi, “çalışmalarımız devam etmektedir”

08.02.2010-Başkan Miyanyedi, “çalışmalarımız devam etmektedir” Empty 08.02.2010-Başkan Miyanyedi, “çalışmalarımız devam etmektedir”

Mesaj  toprak67 C.tesi Mayıs 29, 2010 4:26 pm

08.02.2010-Başkan Miyanyedi, “çalışmalarımız devam etmektedir” Wrasim
Perşembe Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi, “Belediyede çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir” dedi.
Başkan Miyanyedi, geçenlerde bir gazetede talihsiz bir açıklama çıkmıştır. Bu haber bizleri ve Perşembe halkını üzmüştür. Bu haberde çok mağdur olduğumuz imajı verilmiştir. Gazeteci arkadaşımızın da bunu art niyetle yapmak istemediğinden eminim. Ben daha yeni bir belediye başkanıyım. Bir sıkıntım olduğunda partim bana sahip çıkmaktadır. Çaycuma Belediyesi de sahip çıkıyor. Bizim imkânımız gerçekten kısıtlı ama bu imkânlar doğrultusunda Perşembe halkına iyi hizmet ettiğimi sanıyorum ve etmeye de devam edeceğim. Tüm belediyeler gibi bizimde ufak tefek sıkıntılarımız oluyor. Bu da normaldir. Ben buraya hizmet için geldim.
Belediyemizin imkânları bazı belediyelerle kıyaslandığında çok çok iyidir” diye konuştu.
toprak67
toprak67

- Similar topics