Persembeliyim-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

29.01.2010-Başkan Miyanyedi İsyanda!

29.01.2010-Başkan Miyanyedi İsyanda! Empty 29.01.2010-Başkan Miyanyedi İsyanda!

Mesaj  toprak67 C.tesi Mayıs 29, 2010 4:25 pm

29.01.2010-Başkan Miyanyedi İsyanda! Wrasim
Perşembe Beldemiz de kara karşı önem alınamadı. Bu durumdan rahatsızlığını dile getiren Perşembe Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi “Kimden destek isteyeceğimi bilemiyorum” dedi.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Miyanyedi; “Yollarımız buzlandı. Tuzumuz yok. Ancak isteyeceğimiz yerimiz de yok. Bundan birkaç gün önce metrolojinin uyarılarına rağmen yetkililerden bizi arayıp da ‘neye ihtiyacınız var, durumunuz nedir’ diye bize sormadılar. Ama biz, ararlar sorarlar diye düşündük. Çünkü Perşembe Belediyesi olarak böyle hava şartlarına karşı mücadele verecek gücümüzün olmadığı sanırım biliyor olmaları gerekir.
Bu durumdan ötürü birkaç gündür belediyeden çıkamıyorum. Neden, çünkü halka verecek cevap bulamıyorum. Benim şimdi kimi aramam gerekiyor? Durumumuzu kime bildirmem gerekiyor? Onu da bilmiyorum. Çünkü bildiğim yerlere daha önceki müracaatımda hep ‘hallederiz başkan’ demişlerdi. Ama hiçbir işim hallolmuş değil.
Bütçemiz sıkıntıda olduğundan dolayı bu don olayına karşı para verip de tuz alacak gücümüz de yok” dedi.
toprak67
toprak67

- Similar topics