Persembeliyim-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

31.01.2011-Perşembe’de Bilgisayar İşletmenliği Kursu Açıldı

31.01.2011-Perşembe’de Bilgisayar İşletmenliği Kursu Açıldı Empty 31.01.2011-Perşembe’de Bilgisayar İşletmenliği Kursu Açıldı

Mesaj  Admin Perş. Haz. 23, 2011 9:11 am

Perşembe Beldesinde ,Çaycuma İlçe Halk Eğitimi Merkezi tarafından “Bilgisayar İşletmenliği Kursu” açıldı.

Perşembe Şehit Astsubay Salim Uçar İlköğretim Okulunda açılan 160 saat süreli kurs ,her yaştan Perşembeli vatandaş tarafından ilgi görüyor.

24 Ocakta 2011 tarihinde başlayan ve 16 öğrencinin devam ettiği kursta, hafta içi 5 gün olmak üzere 15.00-19.00 saatleri arasında eğitim veriliyor.Kurs öğretmeni Ümit Türkyılmaz nezaretinde eğitime devam eden kursiyerler kurstan memnun olduklarını söylüyorlar. Perşembe Salim Uçar İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Acar, ilköğretim okulunda açılan "Bilgisayar İşletmenliği" kursuna yoğun ilgi olduğunu ve ikinci kursu açmak için kayıtların devam ettiğini söyledi . 8 Mart 2011'de sona erecek olan kursun bitiminde başarılı olanlara Çaycuma HEM tarafından sertifika verilecek.

31.01.2011-Perşembe’de Bilgisayar İşletmenliği Kursu Açıldı Bilgis10
Admin
Admin
Admin

http://persembeliyim.eniyiforum.org

- Similar topics